Sektörlere Özel İngilizce

New York Studio Dil Okulları olarak kurumların küresel sisteme tam entegre olabilmesi, bu sistemde güçlü yerini alabilmesi için yabancı dile tam hâkim olması, hatta birden çok dil bilen çalışanlarımızın ülkemizdeki farklı sektörleri ve kurumları doldurması gerekmektedir.Bu süreç ne kadar kısa olursa küresel dünyada aktif yer almamızın da o kadar kısa olacağını biliyoruz.

Bu perspektiften bakarak, sizler için sektörlere özel yabancı dil eğitimi programlarını oluşturduk. NYS Dil Okulları 1998 yılından bu yana dil eğitimlerinde çözüm üretmekte, uzman ve profesyonel bir iş ortağı olarak her sektöre özel etkili bir dil programı sunmaktadır.

Havacılık sektöründe uluslararası çalışan ya da kariyer planlarına havacılığı eklemiş genç mezunların ihtiyacı olan tek şey: Havacılık İngilizcesi!

New York Studio Dil Okulları 1998 yılından bu yana olan tecrübesiyle her branşın ihtiyacına yönelik hazırladığı eğitim programı ile alanlarında kariyer hedefleyen katılımcılara İngilizce iletişim kurma becerisi kazandırır. Havacılık İngilizcesinde Neden NYS?

• Eğitimler; native speaker, yabancı, üniversite mezunu ve uluslararası eğitim sertifikalı öğretmenler tarafından verilir.!

NYS Dil Okulları konuşma ağırlıklı olarak uyguladıkları Havacılık İngilizcesi eğitiminın yanısıra ICAO Level 4 testine hazırlık eğitimi de vermektedir. NYS Dil Okulları, Havacılık İngilizcesi programı; Pilotlara İngilizce, Kule İletişim Uzmanlığı İngilizcesi, Kabin Personeli İngilizcesi, Teknisyenlere İngilizce, Yer Hizmetleri İngilizcesi, Havaalanı Güvenlik İngilizcesi ve Satış Pazarlama Destek İngilizcesi eğitimleri vererek katılımcılarını havacılık sektöründe başarıya ulaştırmaktadır.

New York Studio Dil Okulları ile hem İngilizce öğrenin hem kariyerinizde yükselin!Bize Katılın