Enerji Sektörü İngilizcesi

Enerji sektörünün enerji İngilizcesi terminolojisine hakim, bu konuda uluslarası yazışmalar, toplantılar ve sunumlar gerçekleştirebilecek olan adaylar işe alım ve terfi süreçlerinde avantaj sahibi olurlar. New York Studio Dil Okulları, enerji sektöründe çalışanların etkin İngilizce iletişim kurmaları için profesyonel eğitmen kadrosuyla hazırladığı Enerji İngilizcesi programını katılımcılarına sunar.

Enerji İngilizcesinde NYS Dil Okulları Farkı

Öğretmen kadromuz anadili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz ve Avustralyalı profesyonel, alanında deneyimli ve tamamı uluslararası yabancı dil eğitimi sertifikasına sahip oluşur. Uzman eğitmen kadrosu derslerde İletişimsel Metot uygular. Bu yöntemle dersler konuşma ağırlıklı geçer ve ilk dersten itibaren katılımcı İngilizce konuşmaya başlar. Katılımcının mesleki ihtiyaçlarına göre planlanmış ders programında kelime haznesinin zenginleştirilmesi ve akıcı İngilizce konuşmada yetkinlik kazanması da önemli bir yer kaplar.

Program İçeriği:

Enerji İngilizcesi programında; enerji ve yakıt kaynaklarıelektrik santrallerienerji piyasasının düzenlenmesienerji tasarrufuKyoto protokolünükleer enerjideki gelişmelerkömür santrali, gelecekteki enerji talebi ve üretimi gibi sektöre dair güncel konular işlenmektedir.

Enerji İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!