Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel Bilgilerin Toplanması Korunması ve Kullanılması
AYKO, web  sitesini ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Ancak AYKO İngilizceyi Konuşarak Öğren Dil Eğitim Sistemi’ni ücretsiz denemek isteyenlerden Ad, Soyad, Cep Telefonu, E-Posta adresi ve hizmeti satın almak isteyenlerden de  aşağıdaki bilgiler istenmektedir.

  • Ad – Soyad
  • Adres Cep Telefonu
  • E-posta adresi
  • T.C. Kimlik Numarası

AYKO İngilizceyi Konuşarak Öğren uygulaması ile yapılan derslerde kamera ve mikrofon izni istenmektedir. Verilecek olan bu izinler ile kullanıcı cihazlarından herhangi bir veri elde edilmemekte olup, yalnızca ders esnasında kullanılacaktır.
Kullanıcılara, satın aldıkları kurslar için fatura kesileceğinden vereceği kişisel bilgilerin doğruluğunu belirlemek için kendilerinden TC Kimlik Numarası istenmektedir.

  • Kullanıcılardan istenen kişisel bilgiler, adli makamlar tarafından istenmediği sürece üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz.
  • Kullanıcının kur satın alırken verdiği kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz.
  • AYKO’nun İngilizceyi Konuşarak Öğren maillerine iletilen istek ve sorular sadece bu mail hesaplarında tutulmaktadır.

Sistem Güvenliği
New Yor Studio Dil Okulları sayfası üzerinden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri PayTR Ortak Ödeme sayfası üzerinden yapılmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, işlemleri PayTR güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği işlemleri PayTR tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası işlemleri PayTR’ nın128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır.
Kullanıcı Bilgilerinin Doğruluğu ve Güncellenmesi
Siteden hizmet alırken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemine geçemez satın almayı gerçekleştiremezsiniz. Siteden hizmet alırken girdiğiniz kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda (adres vb.) bu bilgileri güncellemeyide taahhüt etmiş olursunuz.