Pazarlama ve Reklam Sektörü İngilizcesi

Yenilik ve yaratıcılıkla beslenen Pazarlama ve Reklam sektöründe yenilikleri takip edip ilerleme için Pazarlama ve Reklam İngilizcesi olmazsa olmazdır. İster öğrenci ister deneyimli bir yönetici olun, ortak ihtiyacınız sektörünüzün iletişim dili İngilizcedir. Yabancı ortaklı bir reklam ajansında çalışıyor, yabancı müşterilere  hizmet sunuyor, yurt dışında olup bitenleri takip etmek istiyor ya da kariyerinize yurtdışı macerası mı eklemek istiyorsunuz? Bu yolda İngilizce bilmek sizin en büyük artınız olacak!

New York Studio Profesyonel Pazarlama ve Reklamcılık İngilizcesi programı, sizlere günümüzde global pazarda uluslararası iş dili olan İngilizceyi en başarılı, en profesyonel ve en etkili biçimde kullanma becerisi kazandırarak iç ve dış müşteri kitlelerine ulaşarak kendinize ve bu sayede şirketinize büyük bir avantaj sağlamanıza yardımcı olur.

Program İçeriği
NYS Dil Okulları  Pazarlama ve Reklamcılık İngilizcesi programı kapsamında; kurumsal kimlikmarkacılıkpazar araştırmasımüşteri profilipazarlama planı, 5P, fiyatlandırma stratejilerireklamcılıkta AIDA modelireklam kanallarıindirim türlerihalkla ilişkilersponsorluketkili basın bültenleriticari fuarlarda pazarlama yöntemlerietkinlik organizasyonları gibi konularda katılımcılar İngilizce yetkinlik kazanmaktadır.

 

Kimlere Yönelik?

 

  • Şirketlerin ve STK’ların üst düzey yöneticileri
  • Uluslararası hizmet veren reklam  ajansı yöneticileri; tasarımcılar, yazarlar, müşteri ilişkileri yöneticileri, pazarlama ve reklamcılık öğrencileri, pazarlama ve reklamcılık sektöründe çalışmak, sektörün terminolojisini öğrenmek  isteyen herkes!

 

Pazarlama ve Reklamcılık sektöründe fark yaratanlardan olmak ister misin?

Haydi, seni bekliyoruz!