Lojistik Sektörü İngilizcesi

Uluslararası arenada yer almak isteyen lojistik firmaları için  Lojistik İngilizcesi bilgisi olmazsa olmaz faktördür. New York Studio Dil Okulları, global iş dünyasında yer almak isteyen firmalara İngilizce eğitimini 1998 yılından beri veriyoruz. NYS %100 başarısıyla lojistik devi şirketlere kurumsal eğitimlerle başarılarını taçlandırmış, Türkiye’nin lider dil okuludur. NYS Dil Okulları’nın hedefi;  katılımcılarına kısa, kompakt, tema bazlı, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri kazandırmak, profesyonel iş yaşamlarında akıcı bir şekilde tüm bu dört becerilerini sergileme imkanı sağlamaktır.

Lojistik İngilizcesi programı kapsamında katılımcıların İngilizce; paketleme, yükleme ve form gibi evrakların doldurulması, senetler, yazılı iletişim yöntemleri, ürünlerin ulaşım yolu üzerine; hava, kara, deniz yolu taşımacılığı, konteyner ile taşıma, deniz aşırı ülkeler ile iş yapma, dış ticaret kuralları, sevkiyat ile ilgili detaylar; hacmi, ağırlığı, teslimat şekli, konşimento bilgisi, Avrupa genelinde ödemeli teslimatlar, Avrupa’da tek bir pazarla çalışma, kaza, şikayet ve kriz gibi durumlarda işlerin yürütülmesi ve yönetilmesi gibi konularda yetkinlik kazanması sağlanır.

New York Studio Dil Okulları Lojistik Eğitimi ile ürününüzü sorunsuz bir şekilde tüketiciyle buluşturan teknikleri öğrenecek, dünya pazarında güçlü ve güvenli adımlarla ilerleyeceksiniz.

Lojistik İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!

Referanslarımız