Diğer Diller

New York Studio Dil Okulları, katılımcılarının ihtiyaç analizlerini yaparak ve hedeflerini belirleyerek, ders içeriklerini bu doğrultuda uzman eğitim kadrosu ile planlar. Güncel hayattan iş hayatına kadar geniş yelpazede hazırlanan konu başlıkları ile hazırlanan eğitim materyalleri ile desteklenir.

Güncel konular üzerine yapılan yorumlar, diyaloglar, rol canlandırmaları ve diğer yaratıcı aktiviteler önemli bir yer tutar. Katılımcının aktif şekilde katıldığı etkileşimsel aktiviteler ile, konuşulanlar kısa sürede öğrenci tarafından anlaşılır hale gelir.

New York Studio Dil Okulları daha ilk dersten öğrencisine  hedef dilde konuşturmayı başaran Türkiye’nin öncü dil okulu ünvanına sahiptir.

Dünya üzerinde 255 milyon kişinin konuştuğu Rusça, özellikle müzik, edebiyat, bale ve resim gibi sanat alanlarının dünya çapında en kıymetli sanatçıları yetiştirmiştir. 

Ülkemize yoğun olarak gelen Rus turistlerle anlaşabilmenin yanısıra, gelişen ticari yatırımlar ve iş ortaklıkları Rusça konuşabilme becerisi kazanmayı gerektirmektedir.

İş dünyasının yüksek bütçeli yatırımlarına ev sahipliği yapan ticari iş birliklerinde yer almanız için gerekli olan Rusça yetkinliğini en iyi şekilde New York Studio Dil Okulları’nda ulaşabilirsiniz.


Rusça dil eğitiminde 1998 yılından bu yana olan tecrübesi ile katılımcılarına güven veren NYS, derslerinde uyguladığı İletişimsel metod doğrultusunda öğrencilerine Rusça’yı konuşma ağırlıklı olarak öğretir. 

Profesyonel öğretmen kadrosu, üniversite mezunu, yabancı, tamamı uluslararası tanınan eğitim sertifikası sahibi ve deneyimli eğitmenlerden oluşur. Rusça’yı anadili olarak konuşan (native speaker) bir öğretmenden öğrenirsiniz. 

Hafta içi ya da hafta sonu, ister açık gruplarda ister bire bir özel ders seçenekleriyle en fazla 9 kişilik dersliklere katılan öğrenciler; 

• akıcı konuşma becerisi kazanır,

• dil bilgisi alanında hakimiyet sağlar, 

• okuduğunu ve dinlediğini kolayca anlar,

• kelime haznesini zenginleştirir,

• Rusça’yı klasik ve sıkıcı yöntemlerle değil, severek ve eğlenerek öğrenirler.

New York Studio Dil Okulları ayrıcalığıyla Rusça öğrenmek ve daha detaylı bilgi almak için hemen arayın!
 Bize Katılın