Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Seminer Programı

Admin bar avatarTeacher Category
Review
seminer

Artık sadece genel olarak İngilizce hatta iş İngilizcesini bilmeniz kafi değil. Çok sık İngilizce toplantılara katılıyor, Sunumlar, İş Yazışmaları yapıyor, İş Mülakatlarına ve İş Müzakerelerine giriyor ve Sosyalleşmek istiyorsunuz. Bütün bunları Profesyonelce yapmayı arzu ediyorsunuz.
İşte Profesyonel İngilizce Seminer programlarımızı tam sizler için hazırladık.

Seminerleri Yarım gün, 1 ya da 2 tam gün şeklinde organize ediyoruz. Gruplara veya bireylere özel olarak sunduğumuz seminerlerinin bazılarının konuları şöyle:
Toplantıya Katılım İngilizcesi, Sunum İngilizcesi, İş Yazışmaları, İş Mülakatları İngilizcesi, Müzakere Teknikleri, Sosyalleşme konularında veya İş Hukuku, Muhasebe, Finans, İnsan Kaynakları ve Bankacılık İngilizceleri alanlarında organize ediyoruz.
Farklı ihtiyaçlarınız için size özel İngilizce programları da hazırlayabiliriz.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f8f2b037b139 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f8f2b037b139 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f8f2b037b139 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f8f2b037b139 a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?