Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Genel İngilizce

Admin bar avatarTeacher Category
Review
genel-ingilizce

NYS Dil Okulları 1998 yılından beri yurt dışında dil öğrenme deneyimini size İstanbul’da sunuyor. Anadili İngilizce, uluslararası tanınırlığı olan eğitim sertifikalı öğretmenlerikonuşma ağırlıklı eğitim metodu ile yurtdışındaki eğitimi sizin ayağınıza getiriyor. Çağdaş eğitim anlayışı, modern ve teknolojik sınıfları ile öğrenme yolculuğunuzu keyifli hale getirecek video, podcast, e-kitap, DVD, görsel, işitsel  eğitim araç ve gereçleriyle İngilizceyi kolayca öğreneceksiniz.

NYS DİL OKULLARI İLE NEW YORK ARTIK İSTANBUL’DA!

NYS Dil Okulları İngilizce derslerinde  yalnızca İngilizce konuşulur. Böylece dili anlama, konuşma, kelime haznenizi zenginleştirme ve yeni kelimeleri doğru telaffuz etme olanağı sağlanır. Her öğrencinin aktivitelerle konuşarak kolayca öğrenmesi sağlanır.

 

Sizler de 1998 den beri NYS Dil Okullarını tercih eden öğrenciler gibi, İngilizce’yi anadiliniz gibi konuşur, hem sosyal hem iş hayatınızda ve hem de uluslararası ve ulusal dil sınavlarında başarılara imza atarsınız.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feb091ad7923 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb091ad7923 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb091ad7923 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb091ad7923 a:hover{ color: #ffffff; }