Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Genel Fransızca

Admin bar avatarTeacher Category
Review
genel-fransizca
Neden Fransızca?
Ticari ve kültürel alışverişin yürütüldüğü, günümüz dünyasında ikinci bir dil bilmek zorunluluk haline gelmiştir. Fransa, Kanada, Belçika ve Merkez Afrika Cumhuriyeti başta olmak üzere dünyada yaklaşık 200 milyon  kişinin  konuştuğu  Fransızca,  kişi  ve  kurumlara  farklı  alanlarda  ticaret  yapma kolaylığı sağlamasının yanı sıra; müzik, güzel sanatlar, tiyatro, moda, otomotiv, dans ve gastronomi gibi pek çok alanda kullanılan bir dildir.

 

Neden NYS Dil Okulları?
Fransızca dil eğitiminde 1998 yılından beri kazandığı tecrübesi ile katılımcılarına güven veren NYS, derslerinde uyguladığı İletişimsel metod ile öğrencilerine Fransızcayı konuşma ağırlıklı olarak öğretir.
Profesyonel eğitmen kadrosu, üniversite mezunu, yabancı, tamamı uluslararası tanınan eğitim sertifikasına sahip ve deneyimli eğitmenlerden oluşur. Fransızcayı Anadili Fransızca olan (native speaker) öğretmenlerden öğrenirsiniz.
NYS Dil Okulları Fransızca eğitimi kapsamında; Genel Fransızca ve İş Fransızcası’nın yanısıra Fransız liselerine hazırlık eğitimi ve Fransızca üniversite eğitimi için düzenlenen Dalf’e sınavlarına hazırlık programlarıyla çözüm sunmaktadır. Hafta içi ya da hafta sonu, ister açık gruplarda ister bire bir özel ders seçenekleriyle en fazla 9 kişilik sınıflarda katılan öğrenciler;
• akıcı konuşma becerisi kazanır,
 okuduğunu ve dinlediğini kolayca anlar,
 kelime haznesini zenginleştirir,
 dil bilgisi alanında hakimiyet sağlar,
 Fransızcayı  klasik  ve  sıkıcı  yöntemlerle  değil,  konuşarak,  severek  ve  eğlenerek öğrenirler.

İhtiyaca göre ders içeriği, zengin materyaller

  • NYS Dil Okulları, öğrencilerinin ihtiyaç analizini yapar, yeni dil öğrenmekteki hedeflerini dinler ve ders içeriklerini bu doğrultuda uzman eğitim kadrosu ile hazırlar. Güncel hayattan iş  hayatına  kadar  geniş  yelpazede  hazırlanan  konu  başlıkları  günümüz  teknolojisi  ve bilişsel yöntemleri ile hazırlanan eğitim materyalleri ile desteklenir. Çeşitli görsel işitsel araç ve gereçlerin kullanıldığı sınıf içi eğitimlerde, güncel konular üzerine yapılan yorumlar, diyaloglar, rol canlandırmaları ve diğer yaratıcı aktiviteler önemli bir yer tutar. Katılımcının aktif şekilde katıldığı etkileşimsel aktiviteler ile Fransızca konuşulanlar kısa sürede öğrenci tarafından anlaşılır hale gelir. NYS Dil Okulları daha ilk dersten öğrencisine Fransızca konuşturmayı başaran Türkiye’nin lider dil okulu ünvanına sahiptir.

Bize Ulaşın

  • Test
    No items in this section
  • Test 2
    No items in this section
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5fead4f619b17 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5fead4f619b17 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5fead4f619b17 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5fead4f619b17 a:hover{ color: #ffffff; }