Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Fransızca

Admin bar avatarTeacher Category
Review
eyfel

Neden Fransızca?

Günümüzde işletmelerin hemen her kesimiyle ticari ve kültürel alışverişin yürütüldüğü, ortak yatırımlar nedeniyle istihdam yaratıldığı bir dünyada ikinci bir dil bilmek zorunluluktur. Kanada, Belçika ve Merkez Afrika Cumhuriyeti başta olmak üzere dünyada yaklaşık 200 milyon  kişinin  konuştuğu  Fransızca,  kişi  ve  kurumlara  farklı  alanlarda  ticaret  yapma kolaylığı sağlamasının yanı sıra; müzik, güzel sanatlar, tiyatro, moda, otomotiv, dans ve gastroloji gibi pek çok alanda kullanılan bir dildir.

Neden NYS Dil Okulları?

Fransızca dil eğitiminde 19 yıllık tecrübesi ile katılımcılarına güven veren NYS, derslerinde uyguladığı İletişimsel metod ile öğrencilerine Fransızcayı konuşma ağırlıklı olarak öğretir.

Profesyonel eğitmen kadrosu, üniversite mezunu, yabancı, tamamı uluslararası tanınan eğitim sertifikasına sahip ve deneyimli eğitmenlerden oluşur. Anadili Fransızca olan (native speaker) bir öğretmenden öğrenirsiniz.

NYS Dil Okulları Fransızca eğitimi kapsamında; Genel Fransızca ve İş Fransızcası’nın yanısıra Fransız liselerine hazırlık eğitimi ve Fransızca üniversite eğitimi için düzenlenen dalf’e hazırlık sınavları programlarıyla çözüm sunmaktadır. Hafta içi ya da hafta sonu, ister açık gruplarda ister bire bir özel ders seçenekleriyle en fazla 9 kişilik sınıflarda katılan öğrenciler;

• akıcı konuşma becerisi kazanır,

• okuduğunu ve dinlediğini kolayca anlar,

• kelime haznesini zenginleştirir,

• dil bilgisi alanında hakimiyet sağlar,

• Fransızcayı  klasik  ve  sıkıcı  yöntemlerle  değil,  konuşarak,  severek  ve  eğlenerek öğrenirler.

İhtiyaca göre ders içeriği, zengin materyaller

  • NYS Dil Okulları, öğrencilerinin ihtiyaç analizini yapar, yeni dil öğrenmekteki hedeflerini dinler, ihtiyaç analizi yapar, yeni dil öğrenmedeki hedeflerini dinler ve ders içeriklerini bu doğrultuda uzman eğitim kadrosu ile hazırlar. Güncel hayattan iş  hayatına  kadar  geniş  yelpazede  hazırlanan  konu  başlıkları  günümüz  teknolojisi  ve bilişsel yöntemleri ile hazırlanan eğitim materyalleri ile desteklenir. Çeşitli görsel işitsel araç ve gereçlerin kullanıldığı sınıf içi eğitimlerde, güncel konular üzerine yapılan yorumlar, diyaloglar, rol canlandırmaları ve diğer yaratıcı aktiviteler önemli bir yer tutar. Katılımcının aktif şekilde katıldığı etkileşimsel aktiviteler ile Fransızca konuşulanlar kısa sürede öğrenci tarafından anlaşılır hale gelir. NYS Dil Okulları daha ilk dersten öğrencisine Fransızca konuşturmayı başaran Türkiye’nin lider dil okulu ünvanına sahiptir.

Bize Ulaşın

  • Test
    No items in this section
  • Test 2
    No items in this section
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1b9469d a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1b9469d a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1b9469d a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1b9469d a:hover{ color: #ffffff; }