Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Finans İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
finance

FİNANS SEKTÖRÜ ÇALIŞANLARINA ULUSLARARASI FİNANS DÜNYASININ KAPILARINI AÇIYORUZ! 

Bu program katılımcılarının profesyonel eğitmen kadromuzla finans sektöründe uluslararası bir kariyer için hazırlanmalarını sağlıyoruz. 

Dört modüllük kurs sürecinde, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde,

  • Katılımcılar henüz ilk dersten İngilizce konuşmaya başlamaktadır.
  • NYS e-mail ve iş yazışmaları programıyla; uygun hitabet ile başlayan mail içeriği oluşturma, resmi yazıları sonlandırma üslubu, notları organize etme gibi beceriler edinir.
  • Bireysel bankacılık, yatırım bankacılığı, muhasebe, ticari finans, şirket birleşmeleri ve devirleri gibi çok geniş çaptaki finans konularını kapsar.
  • Stratejik planlama, iş geliştirme, büyüme stratejileri, risk yönetimi, yeni ortaklıklar başlatma,      liderlik ve  değişim yönetimi gibi konularda katılımcıların başarıya ulaşması sağlanır.

 

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feb034b6af41 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb034b6af41 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb034b6af41 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb034b6af41 a:hover{ color: #ffffff; }