Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Almanca

Admin bar avatarTeacher Category
Review
germany-wallpaper

Yeni yetişen genç nesiller ve iş dünyası her gün yurt dışında yeni iş imkanları arıyor, üretimlerini dış pazarlarda satmak istiyor ve bir kısmı da kariyerlerini veya hayatlarını yurt dışında devam ettirme imkanlarını arıyorlar. Bu ülkelerin başında Almanya geliyor.

New York Studio Dil Okulları size özel hazırlayacağı Genel Almanca, İş Almancası ve Aile Birleşimi Almancası programları ile sizlere istediğiniz Almancayı istediğiniz sürede öğretip, hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Genel Almanca, İş AlmancasıAile Birleşimi Almancası ve TestDaF programları ile ilgili detaylı bilgileri adı geçen bölümlerde bulabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feafe86b6c2f a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafe86b6c2f a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafe86b6c2f a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafe86b6c2f a:hover{ color: #ffffff; }