YÖKDİL

"

New York Studio Dil Okulları olarak öğrencilerimizin YDS sınavında olduğu gibi YÖKDİL sınavında da istedikleri dil puanını almaları konusunda başarı garantili eğitimler veriyoruz.

 

YÖKDİL Sınavına hazırlık konusunda Uzman Profesyonel öğretmen kadromuz, akademik sınavlarda kullanılan test tekniklerini, sınavın önemli püf noktaları ve bu noktalara yaklaşımları, gramer bilgilsi, paragraf, cümle tamamlama, çeviri, yakın anlamlı cümleler arasında seçme gibi bir çok soru tipini cevaplamanız için yogunlaştırılmış ingilizce eğitimleri veriyoruz.

 

Bundan önceki sınavlarda çıkmış soruları bol bol çözerek sizlere sınav pratiği de kazandırarak sizi sınavda başarıya hazırlıyoruz. Bu sınava, başta yükseköğretim kurumlarımızda lisans, lisansüstü eğitim ve doçentlik sınavına başvurmak isteyen adaylar başta olmak üzere yabancı dil bilgiseviyesini tespit ettirmek isteyenler, üniversitelerin dil yeterliliği puanı istediği öğrenciler ve diğer adaylar da katılabilirler.

 

YÖKDİL’de de YDS sınavında olduğu gibi katılımcıların, doktora başvuru sürecinde en az 55, doçentlik başvuru sürecinde de en az 65 puan alması gerekmektedir. Adaylar YDS veya YÖKDİL sınavına girebilecekler ve her iki sınavın da eşit geçerliliği olacaktır.

 

New York Studio İstanbul Dil Okulları

 


Dil eğitiminde 1998 yılından bu yana olan tecrübe ve bilgi birikimi ile siz değerli öğrencileri hedeflerine ulaştırmanın  mutluluğunu  yaşıyoruz.  

Alanında  deneyimli,  üniversite  mezunu  ve uluslararası tanınan eğitim sertifikalı öğretmenler ile TOPC ve TPO eşliğinde, TOEFLYDSIELTSPTEYÖKDİL sınavlarına hazırlık eğitiminde öğrencilerimize başarıyı yaşatıyoruz.

New York Studio Dil Okulları ile sınava hazırlık süreci boyunca edineceğiniz deneyimlerin olumlu etkileri size yalnızca sınavlarda istediğiniz puanı kazandırmakla sınırlı kalmayacak, aynı zamanda tüm akademik ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz temelleri de oluşturacaktır.


"

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR