Workshop

New York Studio Dil Okulları olarak kurumların küresel sisteme tam entegre olabilmesi, bu sistemde güçlü yerini alabilmesi için yabancı dile tam hâkim olması, hatta birden çok dil bilen çalışanlarımızın ülkemizdeki farklı sektörleri ve kurumları doldurması gerekmektedir.

Bu süreç ne kadar kısa olursa küresel dünyada aktif yer almamızın da o kadar kısa olacağını biliyoruz.

Bu perspektiften bakarak, sizler için sektörlere özel yabancı dil eğitimi programlarını oluşturduk. NYS Dil Okulları 1998 yılından bu yana dil eğitimlerinde çözüm üretmekte, uzman ve profesyonel bir iş ortağı olarak her sektöre özel etkili bir dil programı sunmaktadır. 

Günümüz global iş dünyasında iletişim İngilizce ile sağlanmaktadır. İş yaşamında en çok kullanılan iletişim tekniği ise e-mail ve resmi yazışmalardır. Bireylerin İngilizce iletişim tekniklerini etkili bir biçimde kullanmayı öğrenmeleri halinde iş hayatında belli bir yer kazanmasına ve kariyerinde emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlar.

Kimler katılmalı?

Bu programa iş hayatında uluslararası şirketlerle yazılı iletişimde bulunan yönetici, personel ve bu alanda kariyer hedefleyen yeni mezunlar katılabilir. Sadece yabancı ortaklı bir şirkette çalışıyor ya da kariyer planlıyor olmanız değil; ülkenin gelecek vaadeden ve kısa süreçte uluslararası pazara açılması beklenen bir kurumunda çalışıyorsanız, program dahilinde kısa sürede iş yazışmalarında yetkinlik kazanmanız size pek çok avantajlar sağlayacaktır.

Program içeriği:

NYS Dil Okulları e-mail ve iş yazışmaları İngilizcesi programı dahilinde; mesaj yapısı ve içerik oluşturmak, resmi ve resmi olmayan mesajlarda kullanılan İngilizce bilgiye ihtiyaç duyan maillere yanıt vermek, bir iş için son teslim tarihi belirtmek ve aksiyon almak, diplomatik olmak, konuyla ilgili daha önce alınmış geri bildirimlerle bağlantı kurarak cevap verme, eleştride bulunma üslubu ve teknikleri, özür dileme teknikleri, tarih belirleyerek organizasyonlar yapmak, zaman planı oluşturmak gibi içerikler katılımcıların kazanım sağlayacağı ana konu başlıklarıdır.
 Bize Katılın