TIP İNGİLİZCESİ

Tıpta Uzmanlık Sınavına Hazırlık ve Genel Tıp İngilizcesi Programlarımız.
Tıp İngilizcesi konusunda 2 ayrı program sunuyoruz. Bunlar TUS sınavlarına hazırlık programı ve Genel Tıp İngilizcesi programlarımızdır.

TUS SINAVINA HAZIRLIK PROGRAMI:

Pratisyenlikten uzmanlığa geçiş için TUS sınavına girebilmeleri, ayrıca akademik kariyer yapabilmeleri  için YDS’den en az 50-60 puan alma zorunluluğu bulunan doktorlar, dil eğitiminde NYS Dil Okulları’nı tercih ediyor. NYS Dil Okulları Tıp ingilizcesi programıyla yabancı hastalarla iletişim kurabilen katılımcılar yurt dışında düzenlenen tıp kongrelerine katılarak konuşma yapabiliyor.

GENEL TIP İNGİLİZCESİ PROGRAMI:

Amacı doktor ve sağlık çalışanlarının uzun vadeli olarak İngilizce’yi etkin biçimde kullanması olan Tıp İngilizcesi programı ile; katılımcılar etkili ve akıcı şekilde tıbbi konularda İngilizce konuşma becerisi kazanmaktadır. Uzman eğitmen kadrosu tarafından hazırlanan genel Tıp İngilizcesi programı A2.2 seviyesinden başlayarak B2.1 seviyesine kadar hizmet vermektedir. Program içeriği;

Hastalarla iletişim kurmak, hastalıklar, belirtiler, araştırmalar, tedavi, muayene, korunma yolları gibi konular güncel hayattan alınan vakalardan başlamaktadır.

•Hastanın güvenini kazanma, onlara telkinde bulunma becerileri, meslektaşlarıyla yazılı ve sözlü iletişimde bulunma, kötü haberleri İngilizce uygun şekilde verme, farklı tedavi şekilleri önerme ve farklı yaş gruplarındaki hastalarla iletişim kurma gibi yetenekler kazandırılmaktadır.

• Genel Tıp İngilizcesi programlarında; DVD dersleri, telaffuz pratikleri ve çeşitli materyallerin kullanıldığı etkileşimsel aktiviteler kullanılarak katılımcıların zevkle İngilizce öğrenmesi sağlanır.

İletişimsel metod doğrultusunda katılımcılar daha ilk dersten İngilizce konuşmaya başlarken kurs bitiminde İngilizce’de akıcı konuşma ve iletişim kurma becerisi kazanır.

Genel Tıp İngilizcesinde %100 başarı için bizimle iletişime geçin!

 

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR