POE AVANTAJLARI

Pearson Online English (POE) 2016 yılında dünyanın “En İyi İngilizce Öğrenme Platformu” seçilmiştir.

 

Öğretmen eşliğinde canlı sanal sınıflara her gün katılım

21 ülkede 4 milyondan fazla aktif kullanıcı

•Akıllı cep telefonları ile destekli platform

•Üniversite mezunu, CELTA, TESOL vb. sertifikalı yabancı öğretmenler

İletişimsel metoda dayalı, toplam 55.000 saatin üzerinde güncel içerik

•POE çağdaş, hızlı, etkili, verimli, kaliteli, canlı ve interaktif İngilizce öğrenme imkanı sunuyor.

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS ve Özel İngilizce Programları (Bankacılık, Finans, Dijital Pazarlama, Liderlik gibi.)

• Türkçe ara yüze sahip

• 34 değişik ünite ile hedeflere yönelik çalışma imkanı

• Güncel haber videoları ve videolar


English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR