Online Eğitimler

İngilizce öğrenmeyi ertelemek için hiçbir bahaneniz kalmadı! İngilizceyi online konuşarak öğren programıyla; zaman, mekan, trafik rafa kalkıyor,

NYS Dil Okulları ile herkes her yerde dilediği zaman konuşarak İngilizce öğreniyor! Sadece sizin ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış bir programla ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Üniversite mezunu, anadili İngilizce olan, CELTA, TESOL, TEFL sertifikalı yabancı öğretmenlerle, trafiğe takılmadan istediğiniz yerden; evinizde, ofisinizde, sevdiğiniz kafede ya da plajda dilediğiniz zaman New York Studio Dil Okulları ile teke tek canlı dil eğitimi alabilirsiniz.

Sınırsız canlı sanal grup derslerine katılma imkanı sunan Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. 

Eğitim ve hizmet kalitemiz ile çalışanlarınıza trafiğe takılmadan, evlerinden, ofislerinden, istedikleri yerden online ve canlı sanal sınıflarda ve online olarak Blended sistemde İngilizce öğrenme imkanı sunuyoruz. 

Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur. Gerçek dünyadan alınmış, görev temelli dil öğrenme ilkeleri üzerine kurulmuş, ve her öğrencinin günlük performansı, yeterlilik düzeylerine, kişisel hedeflerine ve ilgi alanlarına göre tasarlanmıştır. 

POE Müfredatlarının içerikleri; ünlü yayınlar, şarkılar, güncel haber makaleleri, video görüntüleri ve gerçek ses kayıtları kullanılarak; öğrencilerin amacı ve ilgi alanlarına göre öğrencilere özel olarak belirlenir. POE kullanıcının; çoklu ortamda kullanabileceği, tam entegre web ve mobil platform sunar. Platform gerçek zamanlı birebir ders oturumları, sınırsız grup sınıfları ve anında geri bildirim sağlar.
 Bize Katılın