Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

YÖKDİL

Admin bar avatarTeacher Category
Review
yokdil

Tecrübeli ve alanında uzman öğretmenlerimizle YÖKDİL çok daha kolay!

New York Studio Dil Okulları olarak öğrencilerimizin YDS sınavında olduğu gibi YÖKDİL sınavında da istedikleri dil puanını almaları konusunda başarı garantili eğitimler veriyoruz.

  • YÖKDİL’de kullanılan test teknikleri, sınavın önemli püf noktaları ve bu noktalara yaklaşımlar,
  • Gramer bilgisiparagrafcümle tamamlamaçeviri, yakın anlamlı cümleler arasında seçme gibi birçok soru tipini cevaplamanız için yoğunlaştırılmış sınav İngilizcesi eğitimleri veriyoruz.
  • Öğrencinin tüm soru tiplerini tanıması ve tüm konulara hâkim olması için, tüm soru tiplerinde yeterince test sorusu çözüyoruz.
  • Lisansüstü, doçentlik ve akademik kariyer hedefleyenlerin YÖKDİL ya da YDS sınavında başarı göstermesi gerekmektedir.
  • YÖKDİL’de de YDS sınavında olduğu gibi katılımcıların, doktora başvuru sürecinde en az 55doçentlik başvuru sürecinde de en az 65 puan alması gerekmektedir.

 

Merkezlerimize uğrayın size gerekli İngilizce dilbilgisini kazandırıp, gireceğiniz testi başarı ile geçerek, hayallerinize kavuşturalım.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feaf8959416a a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf8959416a a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf8959416a a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf8959416a a:hover{ color: #ffffff; }