Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Üniversite Türkçe Sınavına Hazırlık

Admin bar avatarTeacher Category
Review
uni-hazirlik
Türkiye’ye üniversite okumak için gelen yabancıları Türkçe Yeterlilik Sınavlarına hazırlıyoruz. Öğrenciler NYS derslerinde öğrendikleri Türkçe ile sınıf içi tartışmalara katılacak, sorular sorabilecek, sorulan soruları cevaplayabilecek, akademik sunumlar yapabilecek, Türkçe yazılı ödevler hazırlayabilecekler ve sınavları başarıyla tamamlayacaklardır.
Öğrencinin seviyesi belirlendikten sonra sınava yönelik içerikle en kısa zamanda Türkçe öğretilerek yeterlilik sınavının geçilmesi ve üniversitede istenilen bölümün kazanılması hedeflenmektedir.
Sınavda karşılaşılabilecek soru tipleri, ipuçları, sınav stratejileri, çıkmış sınav soruları üzerinde çalışma, adayın sınavda nasıl davranması gerektiği ve dört dil becerisinde eşit gelişme ve tam uyum ve öncelik verdiğimiz hususlardır.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5fc2d15311f14 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5fc2d15311f14 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5fc2d15311f14 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5fc2d15311f14 a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?