Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Turizm İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
turizm

New York Studio Dil Okulları, 1998 yılından beri turizm ve otelcilik sektöründe çalışanlara İngilizce eğitimleri vererek turistlere İngilizce iletişim kurmalarını sağlıyor. NYS dünyada başarıyla uygulanan turizm ingilizcesi programlarını katılımcılarına sunuyor.

NYS Dil Okulları Turizm İngilizcesi programıyla; ön büro, arka büro, restoran, bar, mutfak ve kat sorumluları  çalışanlarına  özel olarak hazırlanan eğitim programlarıyla sektörün İngilizce iletişim gerekliliklerine en iyi şekilde yanıt verir. Başlangıç, orta ve ileri seviyelerde planlanan kurslar; hafta içi gündüz ve akşam, hafta sonu sabah ve öğleden sonra olmak üzere katılımcılara esnek gün ve saat seçimi sunar.

Öğretmen kadrosu anadili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz ve Avustralyalı profesyonel, alanında deneyimli ve tamamı uluslararası tanınan yabancı dil eğitimi sertifikasına sahip öğretmenlerden oluşur. Uzman eğitmen kadrosu derslerde İletişimsel Metot uygular. Bu yöntemle dersler konuşma ağırlıklı geçer ve ilk dersten katılımcı İngilizce konuşmaya başlar. Öğrencinin mesleki ihtiyaçlarına göre planlanmış ders programında konuşma, dinleme, okuma, yazma ve kelime haznesi zenginleştirme alanlarında yetkinlik kazanmaları da önemli bir yer kaplar.

 

New York Studio Dil Okulları ile hem İngilizce öğrenin hem kariyerinizde yükselin!

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f9104c36f61d a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f9104c36f61d a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f9104c36f61d a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f9104c36f61d a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?