Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Satış ve Satın Alma İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
satış ve satın alma

Satış ve Satın Alma İngilizcesi programı uluslararası pazarda iş yapan herkes için gereklidir. NYS Dil Okulları’nın size özel hazırlayacağı satış ve Satın Alma İngilizcesi programı ile hızlıca yeni dilinizi öğrenin ve kariyer hedeflerinizi yükseltin!

Gerçek olaylardan alıntılarla oluşturulmuş Satış ve Satın Alma İngilizcesi programı yeni müşteriye yaklaşım,potansiyel tedarikçilerin seçimiteklif kavramı ve geliştirilmesimüzakerelerin hazırlanıp gerçekleştirilmesi,sipariş ve teslimatı düzenlemek ve alınan şikayetlerle başa çıkma ya da şikayet belirtmek gibi konuya özel durumlara değinir.

Program kapsamında katılımcılar; satış toplantısı, ticari fuarlarAIDA yaklaşımıpazarlıkta püf noktalar,görüşme/pazarlık başlatmasonlandırma ve yöntemlerionline siparişsiparişlerde değişikliksözleşme şartlarıtelefon ya da yüzyüze alınmış müşteri şikayetlerimemnuniyetsizliklerle etkili başa çıkma ve şikayet yönetimi üzerinde İngilizce yetkinlik kazanır.

NYS Dil Okulları alanında uzman, yabancı ve uluslararası eğitim sertifikalı kadrosuyla Satış ve Satın alma İngilizcesi programıyla katılımcılarının profesyonel yaşamlarında karşılaşacağı tüm durumlarda gerekli olan profesyonel ifadeleri ve konuşma tekniklerini öğreterek İngilizce başarılı ve etkili iletişim kurmanızı sağlar.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1ae0772 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1ae0772 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1ae0772 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1ae0772 a:hover{ color: #ffffff; }