Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

PTE

Admin bar avatarTeacher Category
Review
pte

PTE (Pearson Test of English) sınavı adayın genel dil seviyesi dışında dil becerilerini iletişim becerileriyle; 

dinleme, okuma, konuşma, yazma, ikinci etapta gramer, konuşmadaki akıcılık, telaffuz, heceleme, yazılı hitap gibi becerilerini puanlar.

  • Alanında uzman ve ana dil kullanıcısı olan deneyimli öğretmenlerimizle öğrencinin eksik olduğu alanlara yoğunlaşıyor ve sınavda herhangi bir engelle karşılaşmamasını sağlıyoruz.
  • Tüm konulara ve dil becerilerine aynı önem ve özenle yaklaşıyor ve başarıyı taçlandırıyoruz.
  • NYS Dil Okulları sınav stratejilerisoru tipleri, geçmiş dönemden günümüze sınav soruları ve çözüm taktikleri gibi bilgileri profesyonel ve deneyimli öğretmen kadrosuyla sunar.
  • Konuşma ve yazma bölümünde sesli okuma, görseli tarif etme, kısa soruyu cevaplama, yazılı metni özetleme ve kompozisyon yazma gibi becerilerinizi geliştirirsiniz.
  • PTE Academic sınavına New York Studio Dil Okulları ile hazırlanıp, tüm başlıklara hâkim olarak sınavda başarı sağlarsınız.

 

Merkezlerimize uğrayın size gerekli İngilizce dilbilgisini kazandırıp, gireceğiniz testi başarı ile geçerek, hayallerinize kavuşturalım.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feaf89673d5a a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf89673d5a a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf89673d5a a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf89673d5a a:hover{ color: #ffffff; }