Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Perakendecilik İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
perakande

NYS PERAKENDECİLİK İNGİLİZCESİ İLE SATIŞLARINIZI ARTTIRIN!

NYS Dil Okulları uyguladığı iletişimsel metod doğrultusunda konuşma ağırlıklı bir İngilizce perakendecilik eğitimi sunar. Sadece satışa yönelik, konuşma ağırlıklı, karmaşık gramer yapılarına girmeden çok pratik bir metotla, yaratıcı ve etkileşimli aktivitelerle öğretir. Öğrendiğiniz ingilizceyi işinizde kullanarak satışlarınızı ve satış primi kazancınızı arttırırsınız. Ders sırasında son teknolojik görsel işitsel araç ve gereçlerle güncel konularını destekler.

Sadece 2 haftada Mağazacılık İngilizcesi öğrenin!

Turistlere satış yapabilmeniz için İngilizce bilmeniz, onların söylediklerini ve istediklerini anlamanız, onlarla iletişim kurmanız gerek. Turistlere İngilizce konuşarak satışlarınızı ve satış primlerinizi arttırabilirsiniz.

Perakendecilik sektöründe çalışanlara özel olarak hazırladığımız çok kısa programla size çok kısa zamanda bu sektörde kullanılan kelime ve kalıpları öğretip, turistlerle iletişim kurmanızı sağlıyoruz. Böylece hem firmanızın satışını hem de satış primi kazancınızı arttırıyoruz.

NYS Dil Okulları profesyonel, üniversite mezunu, her biri alanında uzman anadil konuşmacısı ve uluslarası tanınan eğitim sertifikası sahibi, doğal konuşmacı öğretmenler tarafından ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış eğitim programı ile ilk dersten İngilizce konuşmaya başlayacaksınız!

İngilizceyi konuşarak öğrenin!

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f6f885f22ed6 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f6f885f22ed6 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f6f885f22ed6 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f6f885f22ed6 a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?