Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Özel Ders

Admin bar avatarTeacher Category
Review
ozel-ders

Kurumların İngilizce ve diğer dil ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiğimiz ürünler ile cevap veriyoruz. Kurumların ve çalışanlarının  ihtiyaçlarına göre,  özel bireysel dersler veya özel kapalı gruplar oluşturup İngilizce ve diğer dillerde eğitim verebiliriz. Eğitim Kurumların kendi iş yerlerindemerkezlerimizde, Skype üzerinden olabileceği gibi Öğretmenle Her Gün Canlı sınıfta + Online olarak verilebilir. Özel derslerin avantajı, öğrenci derslerini normal mesai saatleri içinde istediği saatte ve yerde alabilir. Eğitim öğrencinin arzu ettiği yöntemde ve süratte verilir. Eğitimde öğrencinin istediği araç ve gereçler kullanılır.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1a0b638 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1a0b638 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1a0b638 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafc1a0b638 a:hover{ color: #ffffff; }