Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Yoğun İngilizce Programı

Admin bar avatarTeacher Category
Review
yogun-ingilizce

ÇOK ACİL ÇÖZÜM

NYS Exclusive İngilizce programı :Yurtdışında çok acil bir toplantıya ya da seminere mi katılmanız gerek? Toplantı veya seminerde tanıtım mı yapmanız gerek? Yabancı misafirleri ağırlamak zorunda mısınız? Ya da toplantı ve sunum çalışmaları mı yapmak, iş yazışmalarında mı bulunmak istiyorsunuz? NYS Exclusive programı tam size göre.
NYS Exclusive ile sizlere 2 hafta çok yoğun, süratli, etken bir eğitim programı uygulaması sonucunda yabancı dili akıcı şekilde konuşmanızı hedefliyoruz. Kısa bir zaman içinde öğrendiğiniz dili konuşturuyoruz.
Hiç yabancı dil bilmeyen ve kısa bir sürede konuşması beklenen kişiler için NYS Exclusive programı idealdir.
Bu çok özel programın avantajı, eğitmenlerimiz ihtiyaçlarınızla bire-bir ilgilenerek, gerektiğinde işinize yönelik çalışmalar da yapmaktadır.  İki haftalık süre içinde, tüm gün boyunca yeni öğrendiğiniz dili duyuyor, onu tekrar ediyor, onda düşünüyor ve konuşursunuz. Öğle yemeğinde bile!
New York Studio eğitim materyallerinin gerçek hayatın içinden olması, deneyimli öğretmenlerimizin sizlerle yakından ve yoğun çalışması sonucunda çok kısa sürede öğrendiklerinizi kullanmağa başlıyor, konuşuyorsunuz.  Hızlı soru-cevap teknikleri ile de çalışarak gerçek hayatta karşılaşacağınız sorulara doğru ve hızlı cevap vermeye hazır oluyorsunuz.
Bu metodu sadece İngilizcede değil, tüm dillerde de kullanabiliyoruz.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f90284951a03 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f90284951a03 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f90284951a03 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f90284951a03 a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?