Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Müşteri Hizmetleri İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
müsteri-hizmetleri

NYS Dil Okulları Müşteri Hizmetleri İngilizcesi programında kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına özel olarak düzenlenen eğitim programı, profesyonel öğretmen kadrosu tarafından uygulanır. Katılımcılarını hedeflerine doğrudan ulaştıracak ders içeriklerinde son trendleri yansıtan terminolojiyi kullanır ve öğrenilen dilin sadece iş hayatında değil güncel yaşamda da kullanılabilmesini sağlar. Böylece dünya standartlarında eğitim almış, donanımlı ve ikinci bir anadilde yetkin olma becerisinden dolayı tercih edilen iş insanları yetiştirir.

Müşteri Hizmetleri İngilizcesi Program içeriği:

NYS Dil Okulları müşteri hizmetleri İngilizcesi programıyla; iyi bir müşteri hizmeti için gerekli beceriler ve nitelikleri öğrenir, yüzyüze ve telefonda müşteriyle sohbet başlatma, Etkili mektup ve e-mail yazmanın yanında resmi ve resmi olmayan yazı stillerini öğrenir, yazılarınızda müşteri odaklı yaklaşım imajı yaratabilir böylece hedef kitlenizde ilgi uyandırabilirsiniz.

Kurumunuzun Şikayet stratejileri ve politikalarına uygun şekilde olumsuz mesajları olumlu imaj yaratacak şekilde iletebilir, özür mektubu yazabilir, şirket politikalarını müşteriye açıklayabilir ve problem çözüm aşamalarında profesyonellik kazanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feaffbf1c194 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaffbf1c194 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaffbf1c194 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaffbf1c194 a:hover{ color: #ffffff; }