Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Kapalı Grup

Admin bar avatarTeacher Category
Review
kapali-grup

Kurumlara Özel Kapalı Grup (Charter) Dersleri sadece kurumunuz çalışanlarına özel olarak organize ettiğimiz ve dışardan katılımcının alınmadığı, şirket çalışanlarına özel bir eğitimdir. Eğitim Programını kurumun ihtiyaç, istek ve hedefine yönelik olarak hazırlarız.
Kurumsal eğitimde en ideal program olan kapalı grup eğitimleri ister şirketinizde ister New York Studio Dil Okulları şubelerinde organize edebiliriz. Kapalı grupları en az iki, en fazla 12 kişi ile oluşturuyoruz. Kurumun dil ihtiyaçları belirlendikten sonra, kuruma özel bir eğitim programı hazırlıyoruz. Kurum çalışanlarının seviyeleri yazılı ve sözlü sınavlar ile belirlenerek gruplar oluşturulur. Profesyonel eğitim kadrosu tarafından kurumun ihtiyaç ve hedeflerine özel olarak hazırlanmış derslerin bitiş süresi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf34ea9f a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf34ea9f a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf34ea9f a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf34ea9f a:hover{ color: #ffffff; }