Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

İşe Alım Testi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
ise-alim

Kurumların İşe alım sürecinde adayların yabancı dil bilgisi belirleme sınavını yapıyoruz. Bu sınavlarda adayların dil bilgisi seviyelerinin objektif ve profesyonel bir organizasyon tarafından  belirlenmesi gerekiyor. Biz bunu kurum adına yaparak adayların dil bilgisi  seviyelerini ölçülüyor ve değerlendiriyoruz.

NYS Dil Okulları şirketlere özel işe alım sınavlarıyla; kurumsal ihtiyaçlarınız belirleyerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda, kurumunuza özel İngilizceAlmancaRusçaFransızcaİtalyancaİspanyolca işe alım sınavları hazırlıyoruz.

Sınav soruları; ölçek, seviyesoru adedisınav içeriğisüresi ve sınavda sorulmasını istediğiniz özel bilgilere kadar isteklerinize göre hazırlanmaktadır. Size özel olarak hazırlanacak sınavda; dilbilgisi,
paragrafta hatalı cümleyi bulmae-mail yazmakelime bilgisi, okuduğunu anlama, kompozisyon yazma, fonksiyonel dil kullanımı, memorandumyazma, dinleme, diyalogları anlama ile ilgili sorulan soruları cevaplandırma gibi ihtiyacınıza yönelik sınav bölümlerini ekleyerek size özel kurumsallaştırılmış işe alım sınavınızı hazırlayabiliriz. Sizler için hazırlayacağımız sınavla StarterElemantaryPre Intermediate, IntermediataUpper Intermediate ve Advanced gibi dilediğiniz seviyeyi ölçebiliriz.

 

Referanslarımız

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feaf9d5c3852 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf9d5c3852 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf9d5c3852 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf9d5c3852 a:hover{ color: #ffffff; }