Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

İş Türkçesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
is-turkcesi
İŞ TÜRKÇESİ 
 
İş dünyasında Türklerle, Türkçe iş yapacak bireyler için hazırlanmıştır. Programımız, katılımcıların Türk iş insanları ile tanışmalarından başlayarak; iş arkadaşları ile etkili iletişim kurma, iş anlaşmalarını müzakere etme, iş mektupları yazma vb. konuları içermektedir. İhtiyaca göre programda değişiklikler ve eklemeler yapılabilir. Katılımcıların takım ruhuna dahil olma, ekip içerisinde ve müşterilerle uzman olduğu iş kolunda çalıştığı sektörün terimlerini kullanarak Türkçe anlaşmaları amaçtır. Programın bir diğer amacı da, kurumsal firmalar arası yapılan Türkçe yazışmalarda öğrenmiş olduğu terimleri ve kelimeleri kullanarak bir mailin nasıl yazılması gerektiği, hitap şekli, müşteri ile ilişkilerde nasıl bir üslup kullanılacağı ve Türkçe öğrenen bireyin nasıl hareket etmesi gerektiğini göstermektir.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5fead3171fd19 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5fead3171fd19 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5fead3171fd19 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5fead3171fd19 a:hover{ color: #ffffff; }