Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

İş İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
iş-ingilizcesi
İŞ İNGİLİZCESİ NYS’DE ÖĞRENİLİR
Genel İngilizcede günlük yaşamda kullanılan kelimeleri ve cümleleri öğreniriz. İş dünyasında İngilizce iletişimde bulunmak için bu dünyanın kelimelerini öğrenmemiz, cümlelerini kurmamız gerekir. Bunun için sizleri 1998 yılından beri İş İngilizcesi derslerimizde İnsan Kaynakları, Muhasebe, Pazarlama, Satış, Bilgisayar, vs gibi iş konularında kullanılan terimlerle tanıştırıyoruz. İş dünyasında kişi ve kurumların başarıya ulaşması iş İngilizcesini konuşma ve kullanma yetkinliğine bağlıdır.

 

Profesyonel eğitmen kadromuzun hazırladığı İş İngilizcesi programımız:

  • Konuşma ağırlıklı olan iş İngilizcesi programlarımız elementary seviyesinden başlayarak advanced seviyeye kadar devam eder.
  • Güncel iş konularından oluşan program içeriğinde; kelime bilgisi, kültürel özellikler ve farklılıklar, iş dünyasıyla bağlantılı konular içeren vaka çalışmaları ve dünyaca ünlü şirketlerle ilgili gerçek makalelere yer verilmektedir.
  • 6-9 kişilik sınıflarda Canlı Online Gurup veya bireysel dersler.
  • Ana dili İngilizce olan öğretmen  kadromuzla, kendinizi yurt dışında hissederek kısa zamanda yetkinlik kazanır ve İş İngilizcesini kullanmağa başlarsınız. 
  • Kişisel ihtiyaç ve hedeflerinize özel programlar;
  • Öğrenme tarzınıza uygun öğretme yöntemi ve materyali;
  • Eğitim sürecinde kelime hazneniz güçlenir, konuşma, soru sorma, cevap verme, dinleme aktiviteleri ile On line toplantı ve webinarlara hazırlanmış olursunuz.
  • Uluslararası iş ortamlarında kültürel farklılıkları ayırt etmek çok önemlidir.  Katılacağınız uluslararası bir konferans, iş toplantısı, iş yemeği ya da mülakat sırasında nelere dikkat edeceğiniz yabancı öğretmenlerimiz tarafından aktarılmaktadır.
Sınıflarımızda sadece İş İngilizcesi konuşulur, öğrencilerin sadece İş İngilizcesi konuşmaları ve İngilizce iletişim kurmaları teşvik edilir. Kelime ve dilbilgisi öğretmede ezber yerine, gündelik hayattan diyaloglar esas alınır.
Eğitim süreci tamamlandığında iş dünyasında ayrıcalıklı bir konum elde eden katılımcılar kariyer hedeflerini büyütmenin yanı sıra kişisel gelişim ihtiyaçlarına da cevap vermiş olurlar.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feb05828be53 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb05828be53 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb05828be53 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb05828be53 a:hover{ color: #ffffff; }