Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

İş İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
iş-ingilizcesi

İŞ İNGİLİZCESİNİ NYS’DE ÖĞRENİP KARİYER HEDEFLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN!  
Günümüz rekabet dünyasında kişi ve kurumların iş hayatında başarıya ulaşması İngilizceyi konuşma ve kullanma yetkinliğine bağlıdır.  

Profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuzla hazırladığımız program içeriğimiz :

  • Konuşma ağırlıklı (iletişimsel metot-communicative method) olan iş İngilizcesi programlarımız elementary seviyesinden başlayarak advanced seviyeye kadar devam eder. 
  • 6-9 kişilik sınıflarda ana dili İngilizce olan öğretmen kadromuzla, kendinizi yurt dışında hissederek kısa zamanda dilde yetkinlik kazanır ve konuşmaya başlarsınız. 
  • Programımızda iş dünyasıyla bağlantılı konular içeren vaka çalışmaları ve dünyaca ünlü şirketlerle ilgili gerçek makalelere yer verilmektedir.
  • Eğitim sürecinde kelime hazneniz güçlenirkonuşmasoru sorma, cevap verme, dinleme aktiviteleri ile toplantı ve telekonferanslara hazırlanmış olursunuz
  • Uluslararası arenada başarılı bir iş görüşmesi veya iş ortaklığı için kültürel farklılıkları ayırt etmek çok önemlidir. Uluslararası pazarda gerçekleştireceğiniz bir toplantı, iş yemeği ya da mülakat sırasında nelere dikkat edeceğiniz yabancı öğretmenlerimiz tarafından aktarılmaktadır.

 

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f6f752c074a6 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f6f752c074a6 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f6f752c074a6 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f6f752c074a6 a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?