Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

ICAO 4

Admin bar avatarTeacher Category
Review
icao4

Neden Havacılık İngilizcesi? 

İngilizce iletişim kurma yetersizliğinin uçuş güvenliğini tehdit eden ön önemli unsur olduğu ve kazalara neden olduğu ICAO’ca saptanmıştır. ICAO, hava taşımacılığının güvenliğini  arttırmak  için  sektörde  çalışanlara  en  az  ‘Operational  Level  4’  düzeyinde İngilizce bilme zorunluluğu getirmiş, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü de ICAO Level 4 sınavının sektörde kariyer planlayan ve çalışanlar için gerekli kılmıştır. Bu, sınavda başarısız olanlar uluslararası güzergahlarda faaliyet için lisans alamazlar ve uluslararası çalışamazlar.

NYS Dil Okulları 19 yıllık tecrübesi, bilgi birikimi ve profesyonel eğitim kadrosuyla kurumsal ve bireysel çözümlerde havacılık sektörünün öncü şirketleriyle çalışmakta, katılımcılarının ICAO 4 sınavında  başarıya ulaşmasını sağlamaktadır.

 

ICAO Level 4 Kimlere Yönelik? 

• Kariyerine havacılık sektöründe devam etmek isteyen pilotlar, hava trafik kontrolörleri ve diğer profesyoneller; New York Studio’nun ICAO Level 4 Havacılık İngilizcesi programı sizler için özel olarak tasarlandı!

 

ICAO Level 4’e Neden NYS’de Hazırlanmalısınız?

• NYS’nin  hedefi  katılımcılarına  İngilizceyi  konuşma  ağırlıklı  olarak  öğretmektir. Katılımcılar kursa başladığı andan itibaren derslerde yalnızca İngilizce konuşur, yeni dilde düşünme ve kendilerini ifade etmeyi öğrenirler.

• NYS Dil Okulları ICAO Level 4 sınav hazırlık programında katılımcılarına referans kitaplarının yanında daha önce üzerinde çalışılmış ve başarı sağlanmış eğitim materyalleriyle destekleyerek verir.

• NYS’de verilen alıştırmalar; kelime tanıma, üretme, kelimeleri bağlam içinde doğru telaffuzla kullanmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

• NYS,  katılımcılarını;  pilot-kontrolör  arasında  konuşmaları dinleterek, tekrar ettirerek geniş pratik olanakları sunarak hazırlar. Katılımcılara 6 saatten fazla Audio CD dinleme imkanı verir ve böylece katılımcı birbirinden farklı aksanlarla verilen eğitimlerle dinlediğini kolayca anlama alışkanlığı kazanır.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feaf7818811c a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf7818811c a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf7818811c a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf7818811c a:hover{ color: #ffffff; }