Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Havacılık İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
fly

Havacılık sektörü havacılık ingilizcesinin ve genel olarak İngilizcenin en yoğun olarak kullanıldığı sektördür. Havacılık sektöründe çalışan ya da çalışmak isteyen genç mezunların Havacılık İngilizcesine ihtiyaçları var. New York Studio Dil Okulları 1998 yılından bu yana tecrübesiyle her sektörün ihtiyacına yönelik hazırladığı eğitim programını Havacılık sektörü içinde hazırlamıştır. Havacılık branşlarında alanında kariyer hedefleyen katılımcıların İngilizce iletişim kurma becerisi kazandırıyoruz.

NYS Dil Okulları, Havacılık İngilizcesi programı; Pilotlara İngilizce, Kule İletişim Uzmanlığı İngilizcesi, Kabin Personeli İngilizcesi, Teknisyenlere İngilizce, Yer Hizmetleri İngilizcesi, Havaalanı Güvenlik İngilizcesi  ve Satış Pazarlama Destek İngilizcesi eğitimleri vererek katılımcılarını havacılık sektöründe başarıya ulaştırmaktadır.

Havacılık İngilizcesinde Neden NYS?

  • Eğitimler; native speaker, yabancı, üniversite mezunu ve uluslararası eğitim sertifikalı öğretmenler tarafından verilir.
  • NYS Dil Okulları konuşma ağırlıklı olarak uyguladıkları Havacılık İngilizcesi eğitiminın yanısıra Pilotlara ICAO Level 4 testine hazırlık eğitimi THY Kabin Personeli sınavına hazırlık dersleri de vermektedir.

New York Studio Dil Okulları ile hem İngilizce öğrenin hem kariyerinizde yükselin!

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f92b4b74f9dc a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f92b4b74f9dc a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f92b4b74f9dc a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f92b4b74f9dc a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?