Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Canlı Online İngilizce Grup

Admin bar avatarTeacher Category
Review
Canlı Online İngilizce Grup
Canlı Online İngilizce Grup derslerini arzu ettiğiniz zaman ve seviyede sizlere sunuyoruz. Sizlere her gün trafiğe takılmadan,  Canlı Online derslerimizle istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda İngilizce öğrenme imkanı sunuyoruz. Sizlere özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilgilendiğiniz konularda  bireysel ve kurumsal çözümler sunuyoruz.
Maximum 9 kişilik canlı sınıflarda uluslararası eğitim sertifikalı anadili Ingilizce olan öğretmenlerle alacağınız konuşma derslerine cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi Canlı Online sınıflarda öğrenebilirsiniz. Kur sonlarında alacağınız sınavlarla güçlü ve zayıf yönlerinizi görebilir gelişmelerinizi yakından takip edebilirsiniz.
Uzman ve profesyonel iş ortağınız olarak, seviye belirleme sınavı ile seviyenizi ve ihtiyaç analizi ve hedeflerizi belirleyerek ihtiyaçlarınıza özel ve etkili dil eğitim programıları sunuyoruz. Kariyeriniz için ihtiyacınız olan dilde, sizin için önemli noktalar üzerinde durarak, en kısa sürede sizin dil ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf1d7f93 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf1d7f93 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf1d7f93 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf1d7f93 a:hover{ color: #ffffff; }