Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Çağrı Merkezi İngilizcesi

Admin bar avatarTeacher Category
Review
call-center

Çağrı Merkezi ingilizcesi bilenleri tercih ediyor. Çağrı Merkezi ingilizcesi bilmenin avantajlarından siz de yararlanın. Sektörün en’leri Çağrı Merkezi İngilizcesinde NYS Dil Okulları’nı tercih ediyor.

NYS Dil Okulları Çağrı Merkezi İngilizcesi programında kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına özel olarak düzenlenen eğitim programı profesyonel öğretmen kadrosu ile birlikte uygulanır. Katılımcılarını hedeflerine doğrudan ulaştıracak ders içeriklerinde son trendleri yansıtan terminolojiyi kullanır ve öğrenilen dilin sadece iş hayatında değil güncel yaşamda da kullanılabilmesini sağlar.

Program içeriği:

Uzman eğitmen kadrosu tarafından, katılımcı ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda hazırlanan 

Çağrı Merkezi İngilizcesi programı dahilinde ;

  • İyi bir müşteri hizmeti için gerekli beceriler ve nitelikleri öğrenir, telefonda müşteriyle iletişim  kurmasorunu tanımlamamüşteriye çözüm alternatifleri sunma ve onu gerçekten anladığınızı hissettirmeyle ilgili stratejileri edinirsiniz.
  • Potansiyel müşteriyi kazanma yollarını bilir, çağrı merkezine gelen telefonlarda stratejik iletişim kurma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Çağrı merkezi İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feb00cfad72f a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb00cfad72f a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb00cfad72f a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb00cfad72f a:hover{ color: #ffffff; }