Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Bulats

Admin bar avatarTeacher Category
Review
bulats

BULATS,  profesyonel  iş  İngilizcesi  iletişim  becerilerini  test  eder.  Uluslararası şirketler dil yeterliliğini ölçmekte, işe seçim, yerleştirme, eğitim ve terfi gibi süreçlerde çalışanlarını BULATS sonuçlarına göre gerçekleştirir. Personellin objektif iletişim becerilerini değerlendirme testi olan BULATS’ta başarı Türkiye’de sadece New York Studio Dil Okulları’nda uygulanan ‘’NY Studio Metodu’’ ile mümkündür.

BULATS’TA BAŞARI NY STUDIO METODU İLE GELİYOR!

  • NYS Dil Okulları’nın 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ışığında BULATS’a özel olarak geliştirdiği NY Studio Metodu alanında uzman, deneyimli ve yabancı öğretmenler tarafından uygulanmaktadır. NY Sudio Metoduyla, gerçek iş hayatında karşınıza çıkan durumlarda iletişim kurar, profesyonel bir ortamda sınavda beklenilen konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerinizi geliştirirsiniz.
  • NY Studio’da BULATS’a tamamıyla iş hayatından alınmış konularla sınav odaklı hazırlanırsınız. Eğitim boyunca çıkmış testlerin çözümleri, soru tipleri ve çözüm taktikleri ve sınava ilişkin stratejileri öğrenirsiniz.
  • NY  Studio  ile;  profesyonel  yaşamda  karşılaşacağınız  sipariş,  raporlama,  grafik yorumlama, e-mail yazma, not alma gibi konularda doğru ton ve dilbilgisini öğrenirsiniz.
  • NYS, BULATS test formatına benzer nitelikte eğitim araç gereçleriyle sizi BULATS’a sınav ve başarı odaklı hazırlar.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feaf77f63892 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf77f63892 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf77f63892 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feaf77f63892 a:hover{ color: #ffffff; }