Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Canlı Online Açık Grup

Admin bar avatarTeacher Category
Review
acik-grıp

Kariyer hedeflerinize ulaşmada İngilizce ve diğer dillerdeki Açık Gruplarımızın faydasını çok kısa zamanda göreceksiniz. Size özel hazırladığımız eğitim programlarımızla İngilizce veya yeni dilinizi hızla öğrenip, kariyer hedeflerinizi yükseltebilirsiniz.
Açık Gruplarımızda bireysel öğrenciler olduğu gibi kurumsal öğrenciler de katılıyorlar. Bazı kurumlar çalışanlarını Açık Grup Derslerimize göndermeyi tercih ediyorlar.

Kariyeriniz için NYS ile İngilizcenin yanında Türkçe, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Arapça dillerinde de grup eğitimleri alabilirsiniz. NYS Dil Okulları ders içeriklerini kurum ve katılımcı ihtiyaçlarına göre hazırlar.
Açık grup eğitimlerimizde de iletişimsel metodu uyguluyoruz. Açık grup dersleri haftada iki gündür. Derslerini hafta içi almak isteyenler akşam 18:30-21:30 saatleri arası, haftada iki gün; hafta sonu almak isteyenlerde hafta sonunda  bir gün sabah ve bir gün öğleden sonra olmak üzere yine haftada iki gün alabilirler.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf4004d3 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf4004d3 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf4004d3 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feafaf4004d3 a:hover{ color: #ffffff; }