KAPALI GRUP

"


Artan rekabet koşulları ve gelişen uluslararası yatırım ve işbirlikleri, günümüzde hemen her kurum yöneticisi ve çalışanları için yeni bir anadil öğrenmeyi zorunlu hale getirmiştir.

Bugün firmalar; ister ticaret ve finans sektöründe ister mühendislik ve tekstil sektöründe hizmet sunuyor olsun, rekabet ve iletişim çağında ikinci bir anadile ihtiyaç duyması sık sık karşılaştığı bir problem olarak karşılarına çıkmaktadır.

Kurumsal yabancı dil eğitiminde 1998 den bu yana olan tecrübesi ve profesyonel eğitim kadrosu ile New York Studio Dil Okulları, ikinci bir anadili siz ve çalışanlarınız için problem olmaktan çıkarıyor! Üstelik ders içerikleri sizin isteğiniz ve ihtiyacınıza özel hazırlanır.

Nasıl mı? Charter (kapalı grup) eğitimi, dışardan katılımcının alınmadığı, yalnızca şirket çalışanlarına özel, kurum ihtiyaç ve hedefine yönelik eğitim programını kapsamaktadır. Şirketlere özel kapalı grup eğitim programı isteğe göre hazırlanmaktadır. İster NYS merkezlerinde ister şirketinizde! Kurumsal eğitimde en ideal program olan kapalı grup eğitimleri ister şirketinizde ister New York Studio Dil Okulları şubelerinde gerçekleştirilir. Kapalı grupları için en az iki, en fazla on kişiye ile oluşturuyoruz. Kurumun dil ihtiyaçları belirlendikten sonra, kuruma özel bir eğitim programı hazırlanmaktadır.

Kurum çalışanlarının seviyeleri yazılı ve sözlü sınavlar ile belirlenerek gruplar oluşturulur. Profesyonel eğitim kadrosu tarafından kurumun ihtiyaç ve hedeflerine özel olarak hazırlanmış derslerin bitiş süresi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Katılımcıların aynı seviyede dil becerisine sahip olması eğitimin verimliliği açısından önemli bir noktadır.

"

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR