KAPALI GRUP

Kurumlara özel Kapalı grup ( Charter ) İngilizce eğitimi, sadece kurumunuz çalışanlarına özel olarak organize ettiğimiz ve dışardan katılımcının alınmadığı, şirket çalışanlarına özel bir eğitimdir. Eğitim Programını kurumun ihtiyaç, istek ve hedefine yönelik olarak hazırlarız.

Kurumsal eğitimde en ideal program olan kapalı grup eğitimleri ister şirketinizde ister New York Studio Dil Okulları şubelerinde organize edebiliriz. Kapalı grupları en az iki, en fazla 12 kişi ile oluşturuyoruz. Kurumun dil ihtiyaçları belirlendikten sonra, kuruma özel bir eğitim programı hazırlanmaktadır. Kurum çalışanlarının seviyeleri yazılı ve sözlü sınavlar ile belirlenerek gruplar oluşturulur. Profesyonel eğitim kadrosu tarafından kurumun ihtiyaç ve hedeflerine özel olarak hazırlanmış derslerin bitiş süresi katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR