İş İngilizcesi

Yeni dünyada artık Genel İngilizce hatta iş İngilizcesi yeterli değildir. Artık sektörlere özgü farklı kelimeleri, cümleleri ve yapılarıda bilmek gereklidir. Bu özel ihtiyaçları karşılamak için şirketlere ve öğrencilere sektörlere özgü ingilizce eğitim programları  uyguluyoruz.

NYS,  eğitimde  ‘’katılımcı  odaklılık’’  ilkesiyle öğrencisinin ihtiyaç analizini gerçekleştirir  ve  mesleki eğitim programı ders içeriklerini bu doğrultuda hazırlar. Bu programlar sayesinde profesyonel iş hayatınızda ingilizceyi etkili ve başarılı bir şekilde kullanabileceksiniz.

New York Studio Dil Okulları’nın size özel hazırlayacağı program ile hızlıca  yeni anadilinizi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!

GÖKYÜZÜNÜN DEV’LERİ NYS DİL OKULLARI’NI TERCİH EDİYOR!

İngilizce iletişim kurma yetersizliğinin uçuş güvenliğini tehdit eden ön önemli unsur olduğu ve kazalara neden olduğu ICAO’ca saptanmıştır. ICAO, hava taşımacılığının güvenliğini arttırmak için sektörde çalışanlara en az ‘Operational Level 4’  düzeyinde İngilizce bilme zorunluluğu getirmiş, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü de ICAO Level 4 sınavının sektörde kariyer planlayan ve çalışanlar için gerekli kılmıştır. Bu, sınavda başarısız olanlar uluslararası güzergahlarda faaliyet için lisans alamazlar ve uluslararası çalışamazlar.

ICAO Level 4’e Neden NYS’de Hazırlanmalısınız?

•NYS’nin hedefi katılımcılarına İngilizceyi konuşma ağırlıklı olarak öğretmektir. Katılımcılar kursa başladığı andan itibaren derslerde yalnızca İngilizce konuşur, yeni dilde düşünme ve kendilerini ifade etmeyi öğrenirler. 

•NYS Dil Okulları ICAO Level 4 sınav hazırlık programında katılımcılarına referans kitaplarının yanında daha önce üzerinde çalışılmış ve başarı sağlanmış eğitim materyalleriyle destekleyerek verir. 

•NYS’de verilen alıştırmalar; kelime tanıma, üretme, kelimeleri bağlam içinde doğru telaffuzla kullanmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

•NYS, katılımcılarını;  pilot-kontrolör  arasında  konuşmaları dinleterek, tekrar ettirerek geniş pratik olanakları sunarak hazırlar. Katılımcılara 6 saatten fazla Audio CD dinleme imkanı verir ve böylece katılımcı birbirinden farklı aksanlarla verilen eğitimlerle dinlediğini kolayca anlama alışkanlığı kazanır. 

•New York Studio Dil Okulları katılımcılarını, ICAO Level 4 sınavının telaffuzdan dil yapısı ve kelime bilgisi bölümüne, kavrayabilmeden akıcılık ve etkileşim bölümüne kadar her alanda ihtiyaçları doğrultusunda hazırlayarak sınavdan başarıyla geçmelerine katkı sağlar.
 Bize Katılın