İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİNİ NYS DE ÖĞRENİP KARİYER HEDEFLERİNİZİ BÜYÜTÜN!

Günümüz rekabet dünyasında kişi ve kurumların iş hayatında başarıya ulaşması İngilizceyi konuşma ve kullanma yetkinliğine bağlıdır.

Program İçeriğimiz:

Konuşma ağrılıklı olan iş İngilizcesi programlarımız Elementary seviyesinden başlayarak advanced seviyeye kadar devam eder. Güncel iş konularından oluşan program içeriğinde; kelime bilgisi, kültürel özellikler ve farklılıklar, iş dünyasıyla bağlantılı konular içeren vaka çalışmaları ve dünyaca ünlü şirketlerle ilgili gerçek makalelere yer verilmektedir. Eğitim sürecinde kelime bilginiz güçlenir, konuşma, soru sorma, cevap verme, dinleme aktiviteleri ile toplantı ve telekonferanslara hazırlanmış olursunuz. Eğitim süreci tamamlandığında iş dünyasında ayrıcalıklı bir konum elde eden katılımcılar kariyer hedeflerini büyütmenin yanı sıra kişisel gelişim ihtiyaçlarına da cevap vermiş olurlar.

 

 

Kültürel farklılıkları yakalamak en az yeni bir dil öğrenmek kadar önemlidir.

Uluslarası arenada başarılı bir iş görüşmesi veya iş ortaklığı için kültürel farklılıkları ayırt etmek çok önemlidir. Uluslarası pazarda gerçekleştireceğiniz bir toplantı, iş yemeği ya da mülakat sırasında nelere dikkat edeceğiniz en güncel haliyle yabancı öğretmenlerimiz tarafından aktarılmaktadır.

İş İngilizcesi programlarımızda kültürler arası değerleri, davranışları, farklı milletler ve kitleler ile iletişim kurma yöntemleri üzerinde durularak İngilizce konuşma becerinize ek olarak iş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız bilgilere ders içeriklerinde yer verilmektedir.

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR