KONUŞARAK ÖĞREN SEVİYELERİ

NYS Skype İngilizcesi Programıyla toplam 6 adım süren süreç şu şekildedir: 
  • Birinci level öğrenciler güncel birçok konuda etkili iletişim becerisine sahip olur. Karmaşık olmayan konularda iletişim kurar, güncel hayatta içinde bulundukları duruma dair konuşabilir.


  • İkinci level karşılıklı konuşmalarda kendilerini daha çok geliştirme imkânı bulur. Gündelik yaşamda etrafta olup bitenlere dair bilgi vermekte, bir düşünceyi açıklamakta ya da fikir beyan etmekte zorlanmazlar.


  • Üçüncü level öğrenciler günlük konuşmalarda daha betimsel ve zor kelimeleri kullanmaya başlar. Konuşmalarında daha profesyonel gramer yapıları kullanır, dil bilgisinde uzmanlaşır.


  • Dördüncü level öğrencilerin konuşmaları akıcılık kazanmaya başlar. Öğrenciler artık günlük gramer yapılarından daha çok karmaşık iletişim şekillerine odaklanır.


  • Beşinci level öğrenciler diğer insanlar, gündem ya da çevreleri hakkında bilgi verebilir. Mülakatlarda ya da hazırlıksız yakalanılan sorularda hemen cevap verebilecek iletişim becerisine sahiptirler.


    Altıncı level öğrenciler yalnızca konuşmada değil yazılı ifadelerinde de karmaşık gramer yapılarını kullanabilir, okuduklarını kolayca anlayabilir ve bir başkasına aktarabilir.

English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR