İNGİLİZCEYİ KONUŞARAK ÖĞREN

İngilizceyi Skype’ta Konuşarak Öğren

İstediğiniz yerde ve zamanda, İngilizce konuşmayı öğrenin.
Ana dili İngilizce olan, öğretmen sertifikalı yabancı öğretmenlerden
• Size Özel, özel ders olarak,
Çekinmeden konuştuğunuz, çekinmeden hatalar yaptığınız, hatalarınızı düzeltip güvenle konuşmaya başladığınız bir program.
İngilizce konuşmayı öğrenecek ve İngilizce konuşma sorununu çözeceksiniz.
•Trafiğe takılmadan, istediğiniz yerde ve zamanda öğretmenden teke tek canlı eğitim alma imkanıdır.
Sadece konuşarak öğrendiğiniz çağdaş, hızlı, canlı, interaktif, etkili, verimli ve kaliteli bireysel İngilizce eğitimi.
Güncel, günlük hayattan alınmış her yerde kullanabileceğiniz konularda eğitim
•‘’Anlıyorum ama Konuşamıyorum’’u bırakıp, gururla ‘’Anlıyorum ve Konuşuyorum’’ deme zamanı. 

 


English on Skype

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR