İngilizce

NEW YORK STUDIO DİL OKULLARI AYRICALIĞIYLA İNGİLİZCE’Yİ KOLAYCA ÖĞRENİN!

NYS Dil Okulları 1998 yılından bu yana tecrübesiyle yurt dışında dil öğrenme deneyimini size İstanbul’da sunuyor. Anadili İngilizce olan, uluslararası tanınan eğitim sertifikalı öğretmenleri konuşma ağırlıklı eğitim metodu ile yurtdışını sizin ayağınıza getiriyor. Çağdaş eğitim anlayışı, modern ve teknolojik sınıfları ile öğrenme yolculuğunuzu keyifli hale getirecek video podcast, e-kitap, DVD, görsel işitsel araç gereçleriyle İngilizce kolayca öğreneceksiniz.

NYS DİL OKULLARI İLE NEW YORK ARTIK İSTANBUL’DA!

NYS İLE KARİYER HEDEFLERİNİZ BÜYÜSÜN!

Günümüz rekabet dünyasında kişi ve kurumların iş hayatında başarıyı ulaşması; uluslarası arenadaki trendleri yakalamasına, işinde fark yaratmasına ve günümüz iş hayatının olmazsa olmazı olan İngilizceyi konuşma ve kullanma yetkinliğine bağlıdır.

En az yeni bir dil öğrenmek kadar önemli olan nokta kültürel farklılıklar!

Uluslarası arenada başarılı bir iş ortaklığı için kültürel farklılıkları ayırt edebiliyor olmak en önemli noktayı oluşturuyor. Uluslarası pazarda gerçekleştireceğiniz bir toplantı, iş yemeği ya da mülakat sırasında nelere dikkat edeceğiniz en güncel haliyle yabancı öğretmenlerimiz tarafından aktarılmaktadır.

İş İngilizcesi programlarımızda kültürlerarası değerleri, davranışları, farklı milletler ve kitleler ile iletişim kurma yöntemleri üzerinde durularak İngilizce konuşma becerinize ek olarak iş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız bilgilere ders içeriklerinde yer verilmektedir.

Program İçeriğimiz:

Konuşma ağrılıklı olan iş İngilizcesi programlarımız Elementary seviyesinden başlayarak güncel iş konularından oluşan program içeriğinde; kelime bilgisi, kültürel özellikler ve farklılıklar, iş dünyasıyla bağlantılı konular içeren vaka çalışmaları ve dünyaca ünlü şirketlerle ilgili gerçek makalelere yer verilmektedir. Eğitim sürecinde kelime bilginiz güçlenir, konuşma, soru sorma, cevap verme, dinleme aktiviteleri ile toplantı ve telekonferanslara hazırlanmış olursunuz. Eğitim süreci tamamlandığında iş dünyasında ayrıcalıklı bir konum elde eden katılımcılar kariyer hedeflerini büyütmenin yanı sıra kişisel gelişim ihtiyaçlarına da cevap vermiş olurlar.Bize Katılın