IELTS

"

Bugün 125 ülkede uygulanan The International English Langauge Testing System (IELTS), iki yıl geçerliliğe sahip olarak katılımcılarının İngilizce yeteneklerini ölçer.

Uluslararası İngilizce seviye tespit sınavı olan IELTS’e 1998 yılından bu yana olan deneyimi ve bilgi birikimi ile NYS Dil Okulları ayrıcalığı ile hazırlanın, hedefinize kolayca ulaşın! NYS’DE IELTS EĞİTİMİ AYRICALIĞI Temelde Akademik ve Genel Eğitim olarak ikiye ayrılan IELTS; dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini ölçer.

 

NYS Dil Okulları öğrencisinin ihtiyaç analizini gerçekleştirdikten hemen sonra bu iki temel üzerinde dört beceri ağırlıklı testte öğrenciye özel ve başarı odaklı bir eğitim sunar.

 

•Ders programı hazırlanırken bireysel öğrenme stiliniz, öğrenme farklılıklarınız, İngilizce bilginiz, ihtiyaç ve hedefleriniz gibi sınav başarınızı etkileyecek faktörler üzerinde durulur.

•Sınavda başarı amaçlı kurgulanan ders içeriklerinde sınava hazırlık yöntemleri, test ve soru tiplerine özel taktikler, geçmiş dönemlerde çıkmış soru tipleri ve zengin soru içerikleriyle kompoziyonlarda dikkat edilmesi gereken hususlar gibi pek çok önemli noktaya değinilerek katılımcının IELTS sınavında başarı kazanması sağlanır.

•NYS, IELTS sınavı eğitiminde kendisine özel eğitim programları geliştirmiştir. Uygulanan eğitim programı 2+2 Eğitim Sistemi ile öğrencilerin iki yönlü olarak sınava hazırlanması ve mutlak başarıya ulaşmasına katkı sağlar.

•NYS iletişimsel metod doğrultusunda öğrencilerine sözlü ve yazılı olarak fikirlerini organize etmeyi öğretir. Böylece katılımcıların dil becerisini gelişir, kendilerini sözlü ve yazılı olarak açık ve net ifade edebililme yetisi geliştirir, IELTS’te başarılı olmaları sağlanır.

•New York Studio Dil Okulları’nda IELTS eğitimi Pre-Intermediate ve Intermediate seviyelerinden başlamaktadır.

 


"

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR