HUKUK İNGİLİZCESİ

New York Studio Dil Okulları, Hukuk İngilizcesi programıyla alanında İngilizce yetkinlik kazanmak isteyen avukat, hakimlerin yanı sıra hukuk öğrencisi, yeni mezun olmuş hukukçular ve hukuki terimleri öğrenmek isteyen herkese İngilizce hukuk terminolojisi içeren ingilizce yeteneği kazandırmaktadır.

 Bu programla, katılımcılar Cambridge Uluslararası İngilizce Sertifika (ILEC) sınavına hazırlanabilirler. Cambridge ESOL tarafından sağlanan ILEC uygulama testi içermektedir.

 

Dil Eğitiminde NYS Farkı;

• NYS, eğitimde ‘’öğrenci odaklı’’ eğitimi ile öğrencisinin ihtiyaç analizini gerçekleştirir ve Hukuk ingilizcesi programı ders içeriklerini bu ihtiyaçlara cevap verecek şekilde hazırlar.

• Sözleşme hukuku, yersiz davalar, iddiaları inkar etme, vaka tartışmaları, yasaları çiğneyen memurlar, danışan ve avukat görüşmeleri gibi hem akademik hem de mesleki konuları ön plana çıkararak konuşma, dinleme, e-mail yazma, farklı davalardan örnekler okuyup tartışma ve sunum yapma yoluyla katılımcılarının İngilizce akıcı konuşma, okuma, dinleme ve yazma yeteneklerini geliştirir.

• NYS Hukuk İngilizcesi programı, Avrupa’nın hukuk dilbiliminde lider firmasından sağlanan gerçek hukuk metinlerini ve örnek olay incelemelerini içerir.

 

Programın İçeriği;
Programda ticaret hukuku, iş hukuku, emlak hukuku, yatırım, kira anlaşmaları, sözleşmeler, borçlu ve alacaklı ilişkileri, şirket bölünmeleri, risk olasılıkları, irtifak hakkı, kambiyo senetleri, rekabet kanunu, genel hukuk, cezai soruşturma, AB hukuku gibi konularda İngilizce akıcı konuşma, okuma ve yazma yeteneklerinin geliştirilmesinin yanında çıkarım ve yorum yapma, mukayeseler yapma gibi etkileşimsel aktivitelere de yer verilmektedir.

İş Kurma, mal ve hizmet satın alma, hukuki süreçler, risk yönetimi ve iflas konuları işlenmektedir.

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR