Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

New York Studio Dil Okulları
İnsan Kaynakları

NYS İnsan Kaynakları departmanı, kurulduğu günden bu yana dünya standartlarına uygun insan kaynakları süreçlerini benimseyerek uygulamaktadır. İnsan Kaynakları Departmanımız ofislerimizde çalışan profesyonellerin ve uzman öğretmenlerin işe alımları için gerekli hazırlıklardan başlayarak, performans, ölçme ve değerlendirme, terfi gibi tüm süreçleri başarı ile yürütmektedir. İş akışlarından yönetim yapısına kadar profesyoneller tarafından organize edilen insan kaynakları yönetiminde, pozisyon profilleri oluşturulmuş ve öngörülen iş tanımları hazırlanmıştır. İşe alımlar bu tanımlara göre gerçekleştirilmekte olup çalışanların performans değerlendirilmeleri de belirlenen kriterlere göre yapılmaktadır.

 

Her dilde native speaker öğretmenleri işe alan İnsan Kaynaklarımız, öğretmenlerimizin ikametgah ve çalışma  izinlerinin alınması gibi tüm resmi işleri de yürütmektedir.

New York Studio Dil Okulları’nın, idari çalışanlarında öncelikli olarak sahip olmasını arzuladığı ve yönetim sistemlerini geliştirirken kullandığı değerler sistemini destekleyen ortak yetkinlikler şunlardır:
Ortak Yetkinlikler

Profesyonellik ve sorumluluk bilinci içinde önce hizmet

Takım çalışması ve iş birliği ile müşteri memnuniyetini sağlıyan anlayış.

Hizmete duyarlılık

Sürekli iyileştirme

İletişim becerisi

Başvuru Formu


    NYS’de Kariyer ve Yükselme Olanakları

    Personelinin kariyer hedeflerine göre yetkinlik ve performansının geliştirilmesine önem veren NYS, bu amaçla katılımcı, objektif ve şeffaf bir performans geliştirme yaklaşımı uygular. Belli kriterleri yerine getiren çalışanlarına dil öğrenme imkanıda sunan NYS Performans sisteminin sonuçlarına göre çalışanlarına kariyer planlaması yapar, şirket şube ve bölümler arasında rotasyon imkanlarının yanı sıra terfi olanakları da yaratır. Şimdi siz de 21 yıllık tecrübemize, tecrübenizi katın!

    NYS, kadrosundaki öğretmenlerin kariyer gelişimine yardımcı olmak ve bu suretle misyonu doğrultusunda gerekli üretken ve iş birliğine açık eğitim ortamını yaratmak amacıyla; eğitmen kadrosu için mesleki ve idari yetkinliklerin ölçümlendiği periyodik değerlendirme süreci uygulamaktadır.

    @media only screen and (max-width: 991px){ #iguru_spacer_5feb708132fea .spacing_size{ display: none; } #iguru_spacer_5feb708132fea .spacing_size-tablet{ display: block; } }#iguru_soc_icon_wrap_5feb70813618a a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb70813618a a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb70813618a a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5feb70813618a a:hover{ color: #ffffff; }