ARAPÇA

NYS DİL OKULLARI İLE ARAPÇA ÖĞRENME AYRICALIĞINI YAŞAYIN!

Dünya  üzerinde  200  milyona  yakın  insanın  konuştuğu  ve  22  ülkede  kullanılan Birleşmiş Milletler’in kabul ettiği 5 dilden biri olan Arapça’yı New York Studio Dil Okulları ayrıcağıyla öğrenerek;

• İş ortaklığı sağladığınız Arap müşterileriniz ile kolayca iletişim kurabilir,

• Arapça yazışma, okuma ve konuşma becerileri geliştirebilir,

• Ticari ilişkilerinizi geliştirebilir,

• Dil diyaloğu gerektiren; firma, otel, restourant, ulaşım ve sağlık gibi pek çok alanda aktif iletişim kurabilir,

• Ticari, sınai ve ekonomik konularda ve sosyal iletişim faaliyetlerinde dil becerilerinizi sergileyebilirsiniz.

 

NYS Dil Okulları ile Arapça öğrenirken;

• İletişimsel metod yöntemini benimsemiş Arap öğretmenlerden alacağınız dil eğitiminizde, derslerde yalnızca Araçpa konuşur, konuşma ağırlıklı eğitimle Arapça iletişim kurma yeteneğinizi geliştirirsiniz.

• NYS Dil Okulları’nın 19  yıllık  tecrübesi  ile Arapça’yı  en  pratik  şekilde  öğrenir,  akıcı konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

• Her ders duyacağınız yeni sözcüklerle Arapça kelime haznenizi zenginleştirirsiniz.

• Son teknolojik işitsel ve görsel araç gereçler ile dinleme, okuma ve okuduğunu anlama becerisi edinirsiniz.

• Yalnızca Arapça konuşma ve anlama becerileri değil, Arap kültürüne ait özellikleri de edinmiş olursunuz.

 

Arapça’yı Arap öğretmenlerden öğrenin!

         New York Studio Dil Okullarında, her öğretmen alanında anadili konuşma ünvanına olup; üniversite mezunu, tecrübeli ve uluslararası tanınan eğitim sertfikasına sahiptir. Böylece Arapça’yı Arap bir öğretmenden öğrenmenin avantajını yaşayan katılımcılar, sadece bir dili değil farklı bir kültürü de öğrenmiş olurlar. Diğer bir deyişle, Arapçayı yurt dışındaymış gibi öğrenir, Arap kültürü ile kaynaşıp uyum sağlamayı başarırlar.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

YDS Sınvlarınızda başarılar diliyoruz .

YDS öğrencilerimize 8 Eylül Pazar günü saat 10:00 da girecekleri sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR