Almanca

Dünya üzerinde 38 ülkede yaklaşık 120 milyon kişinin konuştuğu Almanca, önemi gün geçtikçe artan yabancı diller arasında yer alıyor. Türkiye’de konuşma ağırlıklı Almanca eğitiminde öncü olan New York Studio Dil Okulları 1998 yılından bu yana olan tecrübesi, bilgi birikimi ve profesyonel öğretmen kadrosu ile öğrencilerine Almanca eğitiminde sizlerin yanınızda.

New York Studio Dil Okulları her öğrencisinin amacına ve ihtiyacına uygun eğitim programları ile Almancayı anadiliniz gibi konuşur, hem sosyal ve iş hayatınızda hem de uluslararası Test DaF sınavında başarıya imza atarsınız.

Kariyer hedeflerinizle aranızdaki tek engel iş yaşamında Almanca yetkinliğinizin olmaması mı?

New York Studio Dil Okulları’nın size özel hazırlayacağı program ile hızlıca iş Almancası öğrenip, kariyer hedeflerinizi gerçekleştirin! NYS Dil Okulları farkı ile iş Almancası yetkinliği yalnızca bunlarla sınırlı kalmaz, bu becerilerin yanında Alman kültürünü tanıma ve uyum sağlama becerisi de eklenir. Katılımcılara ders esnasında kültürel özellikler ve farklılıklar da öğretilir. Böylece katılımcı gelecekte yer alması mümkün farklı milletlerden katılımcıların oluşturduğu bir toplantı ya da iş yemeğine hazırlanır, aynı atmosferi deneyimleyerek profesyonelleşir.

İş Almancası programı ile katılımcılarının meslekleri gereği kullanmaları beklenen sektörel kelimeler, deyimler, terimler öğretilir, akıcı Almanca konuşma becerisi kazandırır. NYS Dil Okulları İş Almancası programı katılımcıların iş yaşamında başarılı ve mutlu olmasına katkı sağlar. İş dünyasında ikinci bir dilin avantajlarından mı yaralanmak istiyorsunuz?

Hemen şimdi kaydolun! Eğitim koçumuzun size özel hazırladığı program ile iş dünyasında yerinizi ayırtın!Bize Katılın