TÜRKÇE

İKİNCİ DİL OLARAK TÜRKÇE

Türkçe seviyenizi belirledikten sonra, Profesyonel eğitim danışmanlarımız dil ihtiyaçlarınıza göre bir eğitim programı tasarlayacaktır.

Türkçe eğitiminizde size NYS şunları sunar:
Kişisel ihtiyaç ve hedeflerinize özel programlar.
• Öğrenme tarzınıza uygun öğretme yöntemi.
• İletişim Metodunda (Communicative Method) eğitim 
• Sınıfta sadece Türkçe kullanılır. 

• Merkezlerimizde, ofisinizde veya SKYPE'de istediğiniz yerede ve zamanda bireysel dersler veya merkezlerimizdeki grup derslerinde öğrenebilirsiniz. 

NYS derslerinde öğrencilerin sadece Türkçe konuşmaları ve Türkçe iletişim kurmaları teşvik edilir. Kelime ve dilbilgisi ezberleme yönetemi yerine, gerçek hayat durumları bağlamında öğretilir. Derslik çalışmakarımız, dışarıda öğretim etkinlikleri, ilgili okuma ve yazma alıştırmaları ile güçlendirilmiştir.

Üniversite Öğrencilerine Türkçe, İş Türkçesi ve Günlük Konuşma Türkçesi olmak üzere sizlere Üç ayrı Türkçe programı sunuyoruz.

Üniversite öğrencileri Türkçe programı:
Türk üniversitelerinde Türkçe derslere devam eden üniversite öğrencilerine Türkçe öğreterek onları derslerinde başarıya hazırlıyoruz. NYS derslerinde öğrendikleri Türkçe ile sınıf içi tartışmalara katılacak, sorular sorabilecek, sorulan soruları cevaplayabilecek, akademik sunumlar yapabilecek, sınavlara başarı ile girecek ve Türkçe yazılı ödevler hazırlayabileceklerdir. 

İş Türkçesi: Derslerimizde öğrencileri iş hayatında rahatça iletişim kurmasını sağlıcakları Türkçeyi öğretiyoruz. Program iş dünyasında Türklerle Türkçe iş yapacak olan İşadamları için hazırlanmıştır. katılımcıların Türk iş adamları ile tanışmalarından başlayarak, iş arkadaşları ile iletişim kurmalarını, iş anlaşmalarını müzakere etmelerini, iş mektupları yazma vb konuları içermektedir. İhtiyaca göre programda değişiklikler ve eklemeler yapılabilir.

Günlük konuşma Türkçesi: Bu programda öğrencilerimizin Türkçe konuşma ortamlarında çevrelerinde olup bitenleri anlamalarına yardımcı olup günlük yaşam koşullarında insanlarla iletişim kurmalarını hedefliyoruz. Burada da önceliğimiz öğrencilerimizin konuşmaları, eğitimin konuşma ağırlıkı olmasıdır. Bu programda günlük hayatın mümkün olduğunca değişik konularına değiniyoruz.

Türkçe'yi öğrencilerle birlikte, dil merkezlerimizde bir gruptamerkezlerimizde, ofisinizde veya Skype'ta kendinize özel bir programda öğrenebilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR