GARANTİ VE İPTAL

İptal ve İşlemleri

  • Tüm kullanıcılar AYKO’nun İngilizceyi Konuşarak Öğren Dil Eğitim Sistemine başlamadan önce merkezlerimizi ziyaret eder, ofisimizi telefonla arar veya deneme aramalarına tabi tutulurlar. Bu süreç İngilizceyi Konuşarak Öğren'in ne olduğu, sunulan hizmetin içeriği ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması için yapılmaktadır.
  • AYKO’dan İngilizceyi Konuşarak Öğren hizmetini satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar; merkezlerimizi ziyaret etmiş, telefonda bilgi almış veya deneme aramalarına katılmış, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan içeriğin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü beğenmiş demektir.
  • AYKO’dan yapılan alış veriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir.
  • AYKO, Kullanım Sözleşmesi maddelerinden herhangi birinde belirtilen kuralın/kuralların ihlal edildiğini görmesi durumunda kullanıcının satın aldığı hizmeti durdulabilir.
  • AYKO durdurulan hizmeti vermeme hakkına sahiptir. Bu nedenle satın alınan ya da durdurulan paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir.

 

Garanti Koşulları

  • AYKO’nun verdiği hizmetlerin kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfî gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan AYKO kesinlikle sorumlu tutulamaz.
  • AYKO hiçbir şeye bağlı olmaksızın, ders içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir.
  • AYKO her ne sebeple olursa olsun ders ertelemesi yapmaz ve yapacağını taahhüt etmez.
  • AYKO’nun ürünü İngilizceyi Konuşarak Öğren mevcut hali ile öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. Bu durumda AYKO yukarıdaki maddede bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez.

English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

YDS Sınvlarınızda başarılar diliyoruz .

YDS öğrencilerimize 8 Eylül Pazar günü saat 10:00 da girecekleri sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR