NEW YORK STUDIO

Dil Eğitimleri

NYS DİL OKULLARI

 

NYS Dil Okulları 1998 yılından bu yana tecrübesiyle yurt dışında dil öğrenme deneyimini size İstanbul’da sunuyor. Her biri alanında uzman, deneyimli, üniversite mezunu ve uluslararası tanınan eğitim sertifikası sahibi öğretmen kadrosu ile; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Arapça, ve Türkçe gibi tüm dünya dillerinde eğitim vermektedir.

 

Eğitim programlarını bireylerin ya da kurumların ihtiyaç analizini gerçekleştirdikten sonra planlayan NYS, katılımcılarının dil düzeyi ne olursa olsun hedeflerine başarıyla ulaşmasını sağlayacak, zamanlama konusunda esnek seçenekler üreten programlara sahiptir. NYS Dil Okulları her öğrencisinin amacına ve ihtiyacına uygun eğitim programları ile katılımcılarının hedeflerine ulaşmasına katkı sağlar.

.

15.59% buffered00:00 Current time00:16
100.00% buffered00:00Current time00:16
100.00% buffered00:00Current time00:16
100.00% buffered00:00Current time00:16
DİL EĞİTİMLERİ

Uzman öğretmen kadromuz ile İngilizceyi anadiliniz gibi konuşmak hayal olmaktan çıkacak, ortak gayretlerimiz ile en kısa zamanda hedefinize ulaşacaksınız. Eğitim süresince derslerde yalnızca İngilizce konuşacak, her ders sonrasında dinlediğinizi anlama, akıcı konuşma ve doğru telaffuz etmeye dair ilerleme göstereceksiniz. Böylece New York Studio Dil Okulları ile yabancı bir dili tıpkı yurt dışındaymış gibi öğrenecek, seviye değerlendirme sınavları ile artan başarınızı gözlemleyeceksiniz.Bize Katılın